Legjobb találkozó helyén angliában

Anglia kapott gól nélkül jutott Eb-nyolcaddöntőbe MTI Az angol válogatott 1—0-ra legyőzte Csehországot a D csoport utolsó fordulójában, ezzel első helyen, kapott gól nélkül jutott a legjobb 16 közé.

hvordan flirter man med in mand szeretem az alkalmi szexet

Eredmény, csoportkör, 3. Anglia: Pickford — Walker, Stones Mings, Csehország—Anglia 0—1 Sterling már a találkozó második percében a kapufát találta el egy emeléssel, tíz perccel később pedig a Manchester City támadója a vezetést is megszerezte a házigazdának. A gól után is az angolok játszottak fölényben, Kane ziccerénél Vacliknak kellett bravúrral mentenie a Egy perccel később a csehek is veszélyeztettek, Holes távoli lövését Pickford védte.

szabad egyetlen találkozó túrázás singles svájc

Később a Premier League-ben játszó Soucek kísérlete csak centikkel kerülte el az angol kaput, de az eredmény nem változott a jó iramú első félidő végéig. A fordulás után visszaesett a tempó, az angolok a kontrákban bíztak és a hatékony labdaszerzés érdekében a lehető leghamarabb letámadták a cseh játékosokat. A találkozó végéig csak egy angol lesgól született, helyzet egyáltalán nem volt, legjobb találkozó helyén angliában a hazai szurkolóknak — a győzelem és az ezzel járó csoportelsőség mellett — két dolog okozott örömöt: a skótok horvátokkal szembeni veresége, valamint az, hogy a hajrában — a torna során először — beállt a dortmundi Jadon Sancho.

D csoport végeredménye: 1. Anglia 7 pont 2.